Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników firmy produkcyjnej;

  • Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z przepisami prawa;

  • Nadzór nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP;

  • Tworzenie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy;

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej;

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne i magazynowe

  • Udział w procesach HR (onboarding, offboarding, szkolenia, talent retention, EB)

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w dziale personalnym

  • Doświadczenie we wdrażaniu i prowadzeniu projektów/procesów hr

  • Wyższego wykształcenia;

  • Bardzo dobrej praktycznej znajomości przepisów prawa pracy,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office;

  • Umiejętności analityczne;

  • Samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy i dokładności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie dojazdów);

  • Kulturę organizacyjna opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia językowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Jotul Poland jest częścią Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków

i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild.

Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów.

Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA.

W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich. Aktualnie poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów, którzy będą chcieli dołączyć do naszego zespołu, obejmując stanowisko: Specjalista ds. personalnych

Przewiń do profilu firmy