Oferta pracy

specjalista ds. personalnych

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Posiadasz doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń pracowników oraz bez problemu posługujesz się językiem angielskim? Aplikuj! Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych poszukujemy osoby gotowej do dalszego rozwoju na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. personalnych

specjalista ds. personalnychNumer ref.: /273/08/2020/MA/56345

zadania

  • Samodzielne prowadzenie administracji kadrowo-płacowej pracowników
  • Sporządzanie umów i dokumentów kadrowych, w tym świadectw pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych
  • Sporządzanie i przesyłanie dokumentacji do ZUS, sprawozdań do GUS i deklaracji z tytułu rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Sporządzanie analiz i raportów
  • Monitorowanie realizacji budżetów wynagrodzeń, premii i świadczeń
  • Współpraca z działem księgowości oraz wsparcie w optymalizacji procesów HR
  • Używanie języka angielskiego w codziennej komunikacji wewnątrz firmy

oczekujemy

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze HR oraz realizacji procesów płacowych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wykształcenia wyższego
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (World, Excel, Power Point)
  • Dobrej znajomości prawa pracy
  • Umiejętności naliczania wynagrodzeń
  • Znajomości zagadnień z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Pracę w rozwojowym środowisku na samodzielnym stanowisku
  • Zdobycie doświadczenia w przenoszeniu procesów kadrowo-płacowych z zewnętrznej firmy
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy