Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

Echo Investment S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Managera Comp&Ben w bieżących działaniach

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Pracowników we współpracy z zespołami Administracji Personalnej, Talentów oraz Rekrutacji

  • Prowadzenie i wsparcie projektów HR w ramach automatyzacji procesów personalnych (samoobsługa pracownicza, ewidencja czasu pracy itp.)

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obowiązującej polityki benefitów i wynagrodzeń

  • Koordynacja naliczeń premiowych oraz świadczeń dodatkowych dla Pracowników firmy

  • Przygotowywanie i wdrażanie raportów dotyczących obszaru HR (HR Dashboard)

  • Inicjatywa, realizacja i współtworzenie programów zwiększających zaangażowanie pracowników

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane z obszaru zarzadzanie zasobami ludzkimi, w tym zarzadzania wynagrodzeniami i benefitami)

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze wynagrodzeń i benefitów lub administracji personalnej i płac

  • Chęć rozwoju i zdobywania szerokiej wiedzy w obszarze HR

  • Inicjatywa i umiejętność optymalizacji procesów

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Zdolności analityczne i bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie

  • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność za swoją pracę, dzielenie się wiedzą i współpraca z zespołem

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Znajomość systemu Enova będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Prywatną opieką medyczną oraz kafeterię benefitów

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z zespołami odpowiedzialnymi za różne obszary HR

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do pakietów sportowych

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, budującym w różnych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy