Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Klucze (pow. olkuski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.
    bottom
    bottom

    Miejsce pracy: Klucze, okolice Olkusza

    Zakres obowiązków

    • Koordynowanie i nadzór nad działaniami w zakresie RODO
    • Udział w procesie zatrudniania pracownika
    • Organizacja procesu adaptacji nowych pracowników w firmie
    • Organizacja praktyk i staży studenckich, współpraca z biurami karier i uczelniami
    • Realizacja zadań związanych z employer brandingiem
    • Koordynowanie wydań firmowego newslettera
    • Współpraca z kierownikami działów w zakresie realizacji procesów HR

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe ( obszary ZZL,prawo, psychologia, socjologia lub pokrewne)
    • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów HR
    • Znajomość zagadnień prawa pracy
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Samodzielność, zaangażowanie oraz nastawienie na realizacje celów

    Oferujemy

    • Pracę w firmie z długoletnią tradycją i stabilnością zatrudnienia
    • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
    • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
    • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
    • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
    • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport oraz dodatkowa opieka medyczna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.