Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Eurocash S.A.O firmie

Eurocash S.A.

Wiśniowa 11

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo w zakresie HR dla menadżerów i pracowników.

  • Wsparcie w realizacji wybranych projektów i procesów z obszaru HR, m.in. badaniu zaangażowania pracowników, zarządzania wynikami pracy, programu wdrożenia nowych pracowników czy organizacji szkoleń.

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych.

  • Koordynacja działań związanych z zatrudnieniem nowych pracowników.

  • Tworzenie analiz i raportów z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale HR i niesłabnący głód wiedzy w tym obszarze :)

  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji.

  • Wykazujesz się znajomością różnorodnych procesów HR.

  • Cechuje Cię proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i zadaniowo podchodzisz do realizacji swoich celów.

  • Masz łatwość nawiązywania kontaktów i uwielbiasz pracę z ludźmi.

  • Umiejętnie analizujesz dane, wyciągasz wnioski i tworzysz rekomendacje.

  • Posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki to zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia).

  • Możesz pochwalić się dobrą znajomością pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

  • Znasz j.angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

  • Dużą samodzielność w działaniu i pracę nad ciekawymi projektami.

  • Niezbędne narzędzia i elastyczne godziny pracy.

  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Przewiń do profilu firmy