Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Sivantos Sp. z o.o.

Przemysłowa 18

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie biznesu w obszarach dotyczących HR

  • Bliska i bezpośrednia współpraca z kierownikami działów

  • Inicjowanie, zarządzanie i wdrażanie lokalnych projektów HRowych

  • Udział w globalnych projektach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Opieka nad systemami/rozwiązaniami IT wspierającymi system premiowania

  • Wsparcie procesów kadrowo-płacowych, w tym listy płac (współpraca z firmą zewnętrzną)

  • Nadzorowanie i realizacja działań mających na celu wdrożenie nowego pracownika

  • Współpraca z agencją pracy w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych

  • Aktywny udział w projektach z obszaru HR (oceny roczne, budowanie ścieżek rozwoju, planowanie i realizacja szkoleń)

  • Dbanie o rozwój pracowników zgodnie z przyjętą strategią

  • Budowanie kultury organizacyjnej oraz dbanie o komunikację wewnątrz firmy

  • Monitorowanie trendów w zakresie HR

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ZZL)

  • Znajomość prawa pracy oraz zagadnień czasu pracy

  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), mile widziana znajomość systemów SAP i Success Factors

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Sivantos Sp. z o.o.

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku

  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole

  • Zdobycie ciekawego doświadczenia

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

WS Audiology jest organizacją założoną w 2019 roku w wyniku połączenia Sivantos i Widex - WS Audiology łączy ponad 140 lat doświadczenia i wiedzy. Jako światowy lider, naszą ambicją jest uwolnienie ludzkiego potencjału poprzez produkcję najwyższej klasy, innowacyjnych aparatów słuchowych. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów tego typu urządzeń na świecie.

Obecnie, nasza firma zatrudnia ok. 11 000 pracowników na całym świecie i zapewnia wsparcie dla ponad 700 milionów pacjentów z problemami słuchu.

Nasz zakład produkcyjny w Poznaniu to najnowocześniejsze w Polsce centrum, które produkuje aparaty marki SIGNIA, SIEMENS i AUDIO SERVICE, natomiast w Komornikach znajduje się nasze Europejskie Centrum Dystrybucji odpowiedzialne za dystrybucję aparatów i dodatkowych produktów na rynek europejski.

Przewiń do profilu firmy