Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych/Koordynator SAP HR

MAN Trucks Sp. z o.o.

Doktora Rudolfa Diesla 1

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad systemem SAP HR (wprowadzanie danych, przygotowanie raportów i analiz, nadzór nad systemem, opracowanie i zlecanie nowych rozwiązań, testowanie SAP i nowych funkcjonalności, współpraca z firmą zapewniającą wsparcie techniczne).

  • Wewnętrzne szkolenia administratorów czasu pracy w firmie, nadawanie uprawnień.

  • Realizację polityki personalnej w wybranych obszarach i projektach HR

  • Realizację podstawowych funkcji działu personalnego (m.in.: udział w rekrutacjach, onboardingu, aktualizacja oraz wprowadzanie nowych procesów HR itd.)

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych oraz nadzór nad dokumentacją personalną.

  • Doradztwo kadrze kierowniczej w zakresie spraw personalnych.

  • Bieżącą obsługę spraw pracowniczych.

  • Sporządzanie raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: socjologia, prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi).

  • Znajomości przepisów prawa pracy i kodeksu pracy

  • Biegłej obsługi SAP HR

  • Mile widziana znajomość przepisów ZUS i podatkowych.

  • Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego (preferowany) i/lub znajomości języka angielskiego.

  • Silnej motywacji do pracy i nowych wyzwań przy dbałości o jakość wyników pracy.

  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz komunikatywności.

  • Samodzielność i kreatywności w rozwiązywaniu problemów

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń.

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

MAN Trucks Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych zakładów sieci produkcyjnej koncernu MAN, zlokalizowany w Niepołomicach/ k. Krakowa. W zakładzie produkowane są pojazdy ciężarowe NTG i TG. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

(Płeć: Różne)

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Niepołomice k/ Krakowa