Specjalista ds. Personalnych

  • Koryta (pow. łęczycki), łódzkie
  • Specjalista
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa zatrudniającą blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak:
     Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Jeśli jesteś osobą, która świetnie się czuje w zakresie spraw kadrowych i pracowniczych, dobrze radzi sobie w kontaktach z pracownikami na każdym szczeblu organizacji, pragnie mieć wpływ na tworzenie dobrego klimatu i pozytywnej kultury pracy w firmie, chciałaby brać udział i rozwijać się w zakresie projektów z obszaru zarządzania personelem, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

    Zakres obowiązków:

    • wprowadzanie narzędzi i rozwiązań z obszaru HR, które będą wspierały realizację celów biznesowych
    • identyfikacja talentów wśród pracowników, proponowanie rozwiązań mających na celu rozwój zawodowy pracowników
    • prowadzenie szkoleń wewnętrznych
    • prowadzenie i nadzorowanie procesów rekrutacji pracowników na stanowiska różnego szczebla w tym również stanowiska kierownicze
    • wspieranie procesu wprowadzania zmian organizacyjnych, budowanie zespołów i zarządzanie zmianą

    Nasze oczekiwania:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
    • dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę w zespole
    • dokładność, dbałość o szczegóły i wysoki poziom usług wewnętrznych
    • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/ szkoleń
    • mobilność
    • otwartość na nowe wyzwania

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu
    • pracę w atmosferze współpracy
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
    • dużą autonomię w realizacji działań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Twoja oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Morlinach oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.animex.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

    Klauzula informacyjna o administratorze danych osobowych w procesie rekrutacji.
    1.[Administrator Danych Osobowych] Administratorem danych osobowych podanych przez osobę przesyłającą dokumenty aplikacyjne są wspólnie spółki Grupy Smithfied Polska związane porozumieniem o współadministracji dalej: Współadministratorzy. Wyciąg                                                z przedmiotowego porozumienia został opublikowany na stronie www.animex.pl oraz www.agriplus.pl (w zakładce „Dane osobowe”). To te podmioty wspólnie ustalają cele i sposoby przetwarzania Twoich danych osobowych.
    • Współadministratorzy wyznaczyli następujący punkt kontaktowy dla osób, których dane dotyczą: Biuro Ochrony Danych Osobowych Smithfield Polska: ul. Chałubińskiego 8, 00 – 613 Warszawa, adres mailowy: [email protected] oraz [email protected]
    • Współadministratorzy celem bieżącego monitorowania prawidłowego przestrzegania zasad ochrony danych osobowych powołali Inspektora Danych Osobowych, możesz się z nim skontaktować pod adresem, wskazanym powyżej lub elektronicznie wysyłając wiadomość na adres: [email protected] lub [email protected]
    2. [Cel] Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    3. [Odbiorcy] Odbiorcami Twoich danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celów oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa, w tym organy państwowe.
    1. [Okres przechowywania] Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania przez Ciebie zgody, jednak nie dłużej niż przez okres prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia innych rekrutacji wymaga odrębnej zgody.
    5. [Prawa] Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, jak również prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    1. [Zautomatyzowane podejmowanie decyzji] Dane osobowe przetwarzane na potrzeby rekrutacji nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
    2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
    3. [Podstawa prawna] Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.