Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Nordglass Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw pracowniczych i dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT

  • Przygotowywanie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników, naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie umów cywilno-prawnych,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kadr i płac

  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz wybranych zagadnień z zakresu prawa podatkowego,

  • Dobra znajomość pakietu Office

Mile widziane

  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Symfonia oraz znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie do indywidulanego ustalenia,

  • pakiet świadczeń socjalny: świadczenia świąteczne, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • system premiowy,

  • możliwość dofinansowania karty sportowej,

  • przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych kolegów,

  • Benefity

  • konkurencyjne wynagrodzenie do indywidulanego ustalenia

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy

Nordglass Sp. z o.o.

Grupa AGC to wiodący na świecie dostawca szkła na potrzeby branży budowlanej oraz motoryzacyjnej, jeden z największych na świecie producentów szyb samochodowych.

Nordglass jako marka z ugruntowaną pozycja na rynku jest częścią grupy AGC.

Swoje unikalne doświadczenia NordGlass skutecznie łączy ze światowym standardem jakości AGC – koncernu, którego innowacyjne produkty gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo i najwyższy komfort podczas jazdy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Przewiń do profilu firmy