Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

EWL S.AO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Excel

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników tymczasowych

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Obsługa procesów zatrudniania, zmian warunków zatrudnienia

  • Prowadzenie teczek osobowych, archiwizowanie dokumentacji

  • Bieżący kontakt z pracownikami i Klientem

  • Odpowiedzialność za dokumentację księgową, rozliczanie faktur

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Współpraca z Działem Kadr i Płac

Nasze wymagania

  • Doświadczenie (min. rok) w obsłudze pracowników tymczasowych najlepiej w Agencji Pracy Tymczasowej

  • Znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr i płac

  • Znajomość Ustawy o pracy tymczasowej

  • Zdolności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego /ukraińskiego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Świetną, swobodną i partnerską atmosferę pracy

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • Atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę z benefitami

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

EWL S.A

EWL S.A. - jesteśmy największą w Polsce firmą specjalizującą się w rekrutacji pracowników spoza UE do UE. Naszą misją jest stworzenie transparentnego rynku migracji transgranicznych przy pomocy najnowszych technologii. Łączymy naszych klientów, do których zaliczamy pracowników, pracodawców,, władze lokalne, jak i rozległą sieć firm współpracujących.

Przewiń do profilu firmy