Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

SinteritO firmie

  • Nad Drwiną 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sinterit

Nad Drwiną 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesach administracyjno-kadrowych: zarządzanie dokumentacją personalną, firmową; prowadzenie ewidencji czasu pracy; realizacja zakupów biurowych, wsparcie w organizacji pracy biura

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych i koordynowanie procesu wdrażania nowych pracowników

  • Wsparcie kierownika działu HR w realizowaniu polityki szkoleń i rozwoju kompetencji pracowników: organizacja szkoleń wewnętrznych; koordynacja zewnętrznych programów rozwoju kompetencji pracowników

  • Współudział w tworzeniu narzędzi do efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w firmie

  • Współuczestnictwo w tworzeniu komunikacji wewnętrznej firmy

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość na ludzi, entuzjazm i głowa pełna pomysłów

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami, wielozadaniowość

  • Znajomość języka angielskiego - stopień komunikatywny

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie zdolności analityczne, sumienność i zaangażowanie,

  • Znajomość programu Word, Excel, PowerPoint oraz systemów RCP (ROGER)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min 3 lata).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie NNW

  • Pakiet kafeteryjny MyBenefit

  • Praca w małym i zgranym zespole,

  • Stały dopływ endorfin, adrenaliny i witaminy C :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • Pakiet MyBenefit

  • Ubezpieczenie NNW

Sinterit

Sinterit Sp. z o.o. - to światowy pionier w produkcji desktopowych drukarek 3D działających w technologii SLS (Selective Laser Sintering).

KIM JESTEŚMY?

Kiedy w 2014 roku rozpoczynaliśmy działalność jako start-up, chcieliśmy zmienić świat wprowadzając na rynek produkt, którego nie było: desktopową drukarkę 3D działającą w technologii SLS, zarezerwowanej tylko dla gigantów. Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze. Ze start-upu produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Rozwijamy produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Tworzymy kulturę szacunku, przyjaźni i kreatywności. Jeżeli dla Ciebie te wartości są równie ważne, z pewnością znajdziesz u nas wyjątkowe miejsce dla siebie.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do zespołu HR Sinterit, i weź aktywny udział w rozwoju firmy, która konsekwentnie dąży do zdobycia miana lidera w branży druku 3D!