Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

AMETHYST POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Osiedle Złotej Jesieni 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • administracja i obsługa procesów kadrowych,

  • przygotowywanie dokumentów wymaganych przepisami prawa,

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,

  • monitorowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,

  • administrowanie benefitami pozapłacowymi,

  • organizowanie naboru i nadzór nad procesem rekrutacji pracowników,

  • tworzenie i nadzór nad regulaminami i procedurami kadrowo-płacowymi,

  • organizacja szkoleń,

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb spółki.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, lub studia podyplomowe z zakresu HR),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – szukamy osób, które mają minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej pracowników,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu praca pracy, ubezpieczeń społecznych,

  • dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,

  • umowę o pracę lub B2B,

  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • benefity płacowe.

Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie jest częścią międzynarodowej sieci ośrodków medycznych, specjalizujących się w najnowszych terapiach onkologicznych. Centrum działa nieprzerwanie od 8 lat i zatrudnia ponad 90 osób.

Przewiń do profilu firmy

CV powinno zawierać:

  • imię i nazwisko,

  • datę urodzenia,

  • adres kontaktowy, nr telefonu, e-mail,

  • wykształcenie,

  • dotychczasowy przebieg zatrudnienia.