Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Personalnych

Answear.comO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach z zakresu „miękkiego” HR
  • Wsparcie kadry kierowniczej w rekrutacjach oraz samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska
  • Organizacja szkoleń i innych działań rozwojowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne)
  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w wewnętrznym dziale HR (minimum 2 lata)
  • Doświadczenie w innych procesach HR niż rekrutacja
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i przy wielu zadaniach jednocześnie
  • Pozytywne nastawienie :) dynamizm i konsekwencja w działaniu
  • Łatwość w poruszaniu się w social mediach
  • Inicjatywa i kreatywność w poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • przyjazna i kreatywna atmosfera

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria około 350 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi i Dobry Pracodawca).

Specjalista ds. Personalnych, Aleja Pokoju 18, Kraków