Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Answear.com

  • Aleja Pokoju 18, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach z zakresu „miękkiego” HR

  • Wsparcie kadry kierowniczej w rekrutacjach oraz samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska

  • Organizacja szkoleń i innych działań rozwojowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne)

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w wewnętrznym dziale HR (minimum 2 lata)

  • Doświadczenie w innych procesach HR niż rekrutacja

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i przy wielu zadaniach jednocześnie

  • Pozytywne nastawienie :) dynamizm i konsekwencja w działaniu

  • Łatwość w poruszaniu się w social mediach

  • Inicjatywa i kreatywność w poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • przyjazna i kreatywna atmosfera

Answear.com

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria około 350 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi i Dobry Pracodawca).

Przewiń do profilu firmy