Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

Chemobudowa

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, inżynierskie i administracyjne (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, umawianie spotkań, bieżące monitorowanie procesów oraz aktywne uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych)

  • udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi i metod rekrutacyjnych, mających na celu wzrost efektywności procesu pozyskiwania pracowników

  • dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacji

  • organizacja i koordynacja procesu wdrożenia nowo zatrudnionych pracowników

  • opracowywanie i aktualizowanie opisów stanowisk pracy

  • badanie potrzeb szkoleniowych pracowników i efektywne realizowanie szkoleń

  • współpraca z firmami i ośrodkami szkoleniowymi

  • prowadzenie i koordynowanie procesu ocen okresowych

  • udział w opracowywaniu i administrowaniu procedurami dotyczącymi zarządzania zasobami ludzkimi

  • opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia

  • minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w wewnętrznym dziale HR będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość i zainteresowanie trendami w zakresie pozyskiwania talentów oraz rekrutacji

  • doświadczenie w planowaniu i realizacji szkoleń

  • znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w kilku projektach równocześnie

  • wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość prawa pracy mile widziana

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • możliwość skorzystania z dopłat z funduszu socjalnego (m.in. dopłata do wypoczynku, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe, karta sportowa)

  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Chemobudowa

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Przewiń do profilu firmy