Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. personalnych

  • Koryta (pow. łęczycki), Łęczyca, Kutno, łódzkie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki. To największy producent i eksporter mięsa
    oraz przetworów mięsnych w Polsce. Animex posiada zakłady produkcyjne w Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Opolu, Iławie i Kutnie.

    Obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Koryta, gmina Daszyna

    Jeśli jesteś osobą, która świetnie się czuje w zakresie spraw kadrowych i pracowniczych; dobrze radzi sobie w kontaktach z pracownikami na każdym szczeblu organizacji, pragnie mieć wpływ na tworzenie dobrego klimatu i pozytywnej kultury pracy w firmie, chciałaby brać udział i rozwijać się w zakresie projektów z obszaru zarządzania personelem, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

    Twoje zadania:

    • odpowiedzialność za administrację kadrową;
    • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich;
    • udział w procesie rekrutacji oraz adaptacji pracowników;
    • sporządzanie zestawień, raportów i analiz wskaźników efektywności zatrudnienia;
    • uczestnictwo w projektach szkoleniowych i rozwojowych;
    • usprawnianie procesów HR działających w organizacji;
    • organizacja praktyk i szkoleń.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej;
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
    • dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę w zespole;
    • dokładność, dbałość o szczegóły i wysoki poziom usług wewnętrznych;
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu kadrowego SAP;
    • mobilność;
    • otwartość na nowe wyzwania.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu;
    • pracę w atmosferze współpracy.

    Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)