Specjalista ds. personalnych

  • Kwidzyn, pomorskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Plati Polska sp. z o.o. w Kwidzynie wchodząca w skład chińsko-włoskiej grupy kapitałowej PLATI-DEREN - producent wiązek, przewodów oraz wyposażenia elektrycznego zatrudni osobę na stanowisku:
Miejsce pracy: Kwidzyn
Woj.: pomorskie

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Świadczenia pieniężne na święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia
  • Pakiet szkoleń
  • Interesującą pracę pełną wyzwań oraz możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Wsparcie zespołu

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie procesów szkoleniowo-rozwojowych
  • Opracowanie i wdrażanie projektów z zakresu miękkich obszarów HR
  • Udział w prowadzeniu polityki rozwojowej organizacji
  • Bieżąca współpraca z kadrą zarządzającą oraz z pracownikami organizacji
  • Współpraca z partnerami i instytucjami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobów ludzkich, psychologia, socjologia)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w miękkich obszarach HR
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • doświadczenie i praktyczna wiedza w prowadzeniu projektów HR
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego z następującą klauzulą:  „Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji wykonywanych przez Plati Polska sp. z o.o. w Kwidzynie zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204).”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się