Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. personalnych

  • Kwidzyn, pomorskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Plati Polska sp. z o.o. w Kwidzynie wchodząca w skład chińsko-włoskiej grupy kapitałowej PLATI-DEREN - producent wiązek, przewodów oraz wyposażenia elektrycznego zatrudni osobę na stanowisku:
    Miejsce pracy: Kwidzyn
    Woj.: pomorskie

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
    • Świadczenia pieniężne na święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia
    • Pakiet szkoleń
    • Interesującą pracę pełną wyzwań oraz możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • Wsparcie zespołu

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
    • Prowadzenie procesów szkoleniowo-rozwojowych
    • Opracowanie i wdrażanie projektów z zakresu miękkich obszarów HR
    • Udział w prowadzeniu polityki rozwojowej organizacji
    • Bieżąca współpraca z kadrą zarządzającą oraz z pracownikami organizacji
    • Współpraca z partnerami i instytucjami zewnętrznymi
    • Przygotowywanie raportów i analiz

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobów ludzkich, psychologia, socjologia)
    • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w miękkich obszarach HR
    • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
    • doświadczenie i praktyczna wiedza w prowadzeniu projektów HR
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego z następującą klauzulą:  „Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji wykonywanych przez Plati Polska sp. z o.o. w Kwidzynie zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204).”

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.