Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

NIPPON SEIKI POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nippon Seiki Group jest jednym z wiodących światowych dostawców innowacyjnych produktów dla przemysłu motoryzacyjnego w zakresie systemów informacji dla kierowców. Naszą pasją i celem jest dostarczanie przyrządów i wyświetlaczy o wysokiej jakości, czytelności i niezawodności.

Będąc liderem na rynku wysokiej klasy wyświetlaczy Head-Up Display, Nippon Seiki stanowi punkt odniesienia w branży dla marek samochodów z segmentu średniego i premium.

15 000 naszych pracowników na całym świecie codziennie stara się projektować, rozwijać i produkować wysokiej jakości rozwiązania dla naszych klientów. Współpracujemy ściśle z największymi międzynarodowymi producentami motoryzacyjnymi od wczesnych etapów życia nowych modeli samochodów po proces ich produkcji.

Specjalista ds. Personalnych dołączy do zespołu Nippon Seiki Poland w nowopowstającej fabryce
w Ksawerowie pod Łodzią.

Miejsce pracy: ŁÓDŹ / KSAWERÓW

Twoje zadania:

  • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej zgodnej z celami strategicznymi firmy;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych i nadzorowanie wdrożenia pracownika do funkcjonowania w organizacji;
  • Prowadzenie działań wspierających osiągnięcie określonych celów biznesowych (np. proces oceny, ścieżki rozwoju pracowników, badanie satysfakcji);
  • Zarządzanie szkoleniami, budowanie matrycy kompetencji;
  • Aktywne wspieranie pracowników w sprawach personalnych we współpracy z zewnętrzną firmą kadrową;
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących wskaźników HR, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie rozwiązań;
  • Budowanie zaangażowania pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze szeroko rozumianego HR na zbliżonym stanowisku;
  • Doświadczenie w rekrutacji na różne poziomy stanowisk;
  • Znajomość prawa pracy;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Umiejętność budowania relacji;
  • Duża samodzielność i kreatywności w działaniu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • Udział w budowaniu nowej organizacji opartej na wzajemnym szacunku i współpracy;
  • Stabilne zatrudnienie, dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów (opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie dodatkowe).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.
Z góry dziękujemy za nadesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy