Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (zakładanie projektu, publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, umawianie spotkań, aktywne uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych)

  • koordynowanie procesu zatrudniania i zwalniania pracowników (przygotowywanie dokumentów, opracowywanie harmonogramów, opieka nad zatrudnianymi pracownikami, współpraca z działem kadr i płac)

  • udział w prowadzeniu programów rozwojowych, ocen rocznych i innych projektów HR

  • organizowanie i nadzorowanie praktyk studenckich

  • nadzorowanie procesami dotyczącymi benefitów – bieżące informowanie pracowników, przyjmowanie zgłoszeń, rozliczanie faktur

  • administracja dokumentami z zakresu HR

Nasze wymagania

  • otwartość na ludzi i umiejętność budowania relacji

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • wykształcenie wyższego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia)

  • doświadczenia w rekrutacji i onboardingu

  • doświadczenia w obszarze ocen okresowych i modeli kompetencyjnych

  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi komunikacji HR (newslettery, kampanie informacyjne dla pracowników, ankiety pracownicze)

  • otwartość na nowe wyzwania i inicjatywa w ich realizacji

  • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności programem MS Excel

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie hybrydowym

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów, w tym opiekę medyczną i kartę sportową

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (komputer, telefon komórkowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników