Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Helios S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii personalnej Firmy .

  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur

  • Udział w procesach z zakresu „miękkiego HR”

  • Administrowanie benefitami pracowniczymi.

  • Organizacja i administrowanie szkoleniami.

  • Sporządzanie raportów , kalkulacji , analiz i prezentacji.

  • Dbałość o prawidłowy przepływ dokumentacji HR oraz komunikację wewnętrzna i zewnętrzną.

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców:

  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich i innych absencji;

  • Przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych, współpraca z urzędami i organami kontroli;

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń oraz zmian innych przepisów prawnych z obszaru kadr

  • Obsługa PPK

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe- mile widziane kierunkowe

  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w dziale HR na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i tematyki z zakresu ZZL

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 9 ( Exel, Power Point, Word) oraz swoboda w operacjach na liczbach;

  • Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych. Mile widziana znajomość programu Macrologic ERP

  • Komunikatywność i dobre zdolności interpersonalne;

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;

  • Zdolności organizacyjne (doskonała organizacja pracy własnej);

  • Samodzielność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność; systematyczność, terminowość, sumienność, dyskrecja, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju osobistego i zawodowego;

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz o interesującym profilu i charakterze działalności;

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Bezpłatne bilety do kina

  • Opiekę Medyczną