Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

  • Rudzka 102, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rudzka 102

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • udział w doskonaleniu procesów HR i wprowadzaniu najlepszych praktyk w zakresie rekrutacji, rozwoju, zarządzania wiedzą

  • dbałość o efektywność komunikacji wewnętrznej

  • dbałość o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji (Employer Branding)

  • koordynacja projektów rekrutacyjnych

  • uczestnictwo w procesach planowania zatrudnienia i sukcesji, adaptacji, onboardingu, offboardingu

  • uczestnictwo w przygotowaniu, ocenie i monitorowaniu programów szkoleniowych

  • organizacja wewnętrznych wydarzeń dla pracowników

  • zgłaszanie pomysłów, kreowanie i wdrażanie rozwiązań HR w celu usprawnienia pracy i poprawy satysfakcji pracowników

  • działania z obszaru controllingu personalnego - przygotowanie i monitorowanie wskaźników HR oraz opracowywanie raportów na potrzeby Biznesu

  • uczestniczenie w przygotowywaniu i opracowywaniu procedur z zakresu HR

  • uczestniczenie w różnorodnych projektach z obszaru miękkiego HR

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w organizacjach o rozproszonej strukturze będzie dodatkowym atutem)

  • bardzo dobra znajomość i praktyczna wiedza z obszaru miękkiego HR i prawa pracy

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • zdolności organizacyjne

  • umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu oraz w środowisku zmiany,

  • proaktywność, inicjatywa i skuteczność w działaniu

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie, socjologia.

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excel, Power Point

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku i dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim

  • stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami, której kluczowymi wartościami są Pasja, Praca Zespołowa, Fachowość i Wsparcie.

  • pracę w młodym i ambitnym zespole w dobrej atmosferze

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, możliwość pracy zdalnej)

O nas

VIGO to firma medyczna będąca częścią światowego lidera w branży ortopedycznej firmy Ottobock zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego. Środowisko medyczne oraz pacjenci każdego dnia korzystają z oferowanych przez nas rozwiązań, doceniając zaangażowanie i pasję oraz wykorzystanie nowoczesnej technologii w ułatwianiu codziennego życia osobom niepełnosprawnym. Wyróżnia nas nie tylko wiedza i wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim zespól zdolnych i ambitnych profesjonalistów.