Specjalista ds. Personalnych

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o. o.

Zakładowa 90/92

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie personelu na stanowiska produkcyjne, magazynowe oraz administracyjne poprzez rekrutację bezpośrednią oraz współpracę z agencjami pracy tymczasowej,

  • Współpraca z lokalnym rynkiem pracy w celu identyfikacji i wdrażania najlepszych praktyk i narzędzi pozyskiwania pracowników,

  • Bezpośrednia codzienna współpraca z agencjami pracy tymczasowej oraz partnerami zewnętrznym, w tym koordynacja rekrutacji, rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych oraz opracowywanie comiesięcznych raportów,

  • Współudział w opracowaniu i wdrażaniu firmowego planu szkoleń i rozwoju pracowników,

  • Koordynacja realizacji szkoleń obowiązkowych w ramach korporacyjnej platformy e-learnigowej,

  • Prowadzenie działań employer brandingowych,

  • W razie konieczności wsparcie Działu HR w zakresie podstawowych działań administracyjno-kadrowych oraz procesów HR.

Nasze wymagania

  • Pasja do HR, przede wszystkim rekrutacji i pozyskiwania talentów,

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji, budowania marki pracodawcy, rozwoju pracowników,

  • Nastawienie na współpracę w zespole oraz pracownikami na różnych szczeblach organizacji w oparciu o szacunek i szukanie rozwiązań „win-win”,

  • Wysoki poziom determinacji i skuteczności, otwartość na poszukiwanie rozwiązań i ich wdrażanie,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, gotowość do przyjmowania uprawnień i brania odpowiedzialności, radzenie sobie w nowych sytuacjach,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki pracy w atmosferze współpracy w profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w zgranym i fajnym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

RR Donnelley (RRD) jest międzynarodową korporacją dostarczającą rozwiązania w zakresie komunikacji biznesowej umożliwiającej współpracującym firmom tworzenie, administrowanie oraz optymalizowanie procesów komunikacji wielokanałowej. Obsługujemy ponad 50 000 klientów, działamy na 4 kontynentach w 34 krajach oraz zatrudniamy ponad 42 000 osób.

Zakład RRD w Łodzi jest wiodącym zakładem w ramach grupy Supply Chain z pozostawioną dużą autonomią działania oraz przyjazną kulturą organizacyjną opartą o współpracę oraz wzajemne zaufanie. Zajmuje się dostarczeniem rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, w tym przede wszystkim kompletacją zestawów produktowych dla klientów z sektorów technologicznego oraz medycznego, oferując im następujące usługi:

• Pozyskiwanie poddostawców i zakup komponentów, w tym opakowań oraz innych elementów produktu gotowego,

• Kompletacja zestawów produktowych,

• Kontrola jakości opakowań, półproduktów oraz gotowych produktów,

• Dystrybucja produktów zgodnie z wymogami Klienta.

Przewiń do profilu firmy