Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Herbapol Lublin S.A.

  • Diamentowa 25, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Diamentowa 25

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy.

  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy.

  • Przygotowywanie list płac, rozliczanie zasiłków, podatku dochodowego.

  • Obsługa umów cywilnoprawnych w pełnym zakresie.

  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz informacji PIT-4, PIT-11, deklaracji PFRON, GUS.

  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku.

  • Wiedza z zakresu prawa pracy i rozliczania wynagrodzeń.

  • Znajomość obsługi programu Płatnik.

  • Sumienność, skrupulatność i dokładność.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na zmiany.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu Axapta.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Premię kwartalną.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Rabat na firmowe produkty.

  • Kartę multisport.

  • Dofinansowanie posiłków.

  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin