Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Gardner Aerospace - Mielec Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia;

  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej, rozliczanie czasu pracy i okresów nieobecności (urlopy, zwolnienia lekarskie itp.);

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań GUS i innych deklaracji lub sprawozdań dotyczących obsługi kadrowej, wymaganych przez odbiorców zewnętrznych;

  • Tworzenie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne Spółki.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe;

  • Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr, doświadczenie w obsłudze płacowej będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość programu Płatnika i pakietu MS Office;

  • Znajomość programu SAGE Kadry i Płace (dodatkowy atut);

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, samodzielność;

  • Umiejętności interpersonalne i komunikatywność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pełnoetatowe zatrudnienie;

  • Możliwość rozwoju poprzez profesjonalne szkolenia oraz udział w strategicznych projektach firmy;

  • Realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy;

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;

  • Samodzielność w działaniu.