Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 3

Cyranka

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;

  • Koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych;

  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę;

  • Wsparcie w zakresie organizacji szkoleń (m.in.: prowadzenie bazy danych firm szkolących i oceny prowadzonych szkoleń);

  • Sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych dla kierownictwa firmy;

  • Dodatkowe zadania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi wskazane przez kierownika personalnego.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowym;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Administracja, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomia);

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Skrupulatność i zdolności interpersonalne;

  • Umiejętności pracy w środowisku wielozadaniowym.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu;

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

  • Program szkoleń pracowniczych;

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przewiń do profilu firmy