Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

SopemO firmie

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Pełny nadzór nad dokumentacją pracowniczą, dbanie o jej zgodność z obowiązującymi przepisami

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy (skierowania na badania, umowy, bieżąca dokumentacja, świadectwa pracy)

  • Odpowiedzialność za realizację procedury zatrudnienia, zwolnienia pracownika z uwzględnieniem bieżących przepisów oraz regulacji wewnętrznych

  • Przygotowywanie danych do naliczania listy płac (czas pracy, absencje, premie), odpowiedzialność za poprawność danych, współpraca z dostawcą zewnętrznym

  • Odpowiedzialność za obsługę systemów biometrycznych i RCP (dostęp i rozliczanie czasu pracy), szkolenie użytkowników systemu oraz kontrola ich działań

  • Nadzór nad ZFŚS

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz dotyczących spraw kadrowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ZZL, ekonomia, finanse ,prawo lub podobne)

  • Minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy, absencji chorobowych i urlopów

  • Dobra znajomość języka angielskiego i MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność

  • Samodzielność w działaniu, decyzyjność w zakresie swoich kompetencji oraz umiejętność przewidywania ryzyka oraz wdrażanie natychmiastowych akcji korygujących

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i dobra atmosfera w pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Elastyczne godziny pracy oraz praca zdalna

  • Dofinansowanie do obiadów i napojów

  • Karta sportowa

  • Szkolenia i rozwój

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Sopem

Firma SOPEM, mająca swoją siedzibę w Niepołomicach, jako część firmy SOMFY group, wiodącego producentem rozwiązań smart dla domu, poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Personalnych.

Przewiń do profilu firmy