Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

JOST POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Motoryzacyjna 6, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

JOST POLSKA SP. Z O.O.

Motoryzacyjna 6

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

Do Twoich głównych zadań będą należeć:

• współtworzenie i realizacja działań w obszarze marketingu personalnego wewnętrznego i zewnętrznego;

• prowadzenie i rozwijanie profili firmy w mediach społecznościowych oraz narzędzi komunikacji wewnętrznej;

• organizacja szkoleń i procesów rozwoju pracowników;

• udział i prowadzenie projektów w obszarze HR zgodnie z potrzebami (w tym np. organizacja badań satysfakcji pracowników i praca z ich wynikami);

• organizacja imprez wewnętrznych, targów pracy, akcji charytatywnych;

• wsparcie procesów rekrutacji i selekcji;

• prowadzenie wdrożeń nowych pracowników;

• współpraca z zewnętrznymi partnerami, w tym urzędami, firmami szkoleniowymi, partnerami w ramach inicjatywy: https://nowapraca.info/.

Nasze wymagania

Jeśli zatem:

• lubisz pracę z ludźmi - umiesz budować i rozwijać dobre relacje;

• potrafisz samodzielnie organizować pracę i jednocześnie chętnie współpracujesz z innymi;

• lubisz kreatywne poszukiwanie adekwatnych rozwiązań i motywuje Cię ich skuteczne wdrażanie;

• chcesz mieć wpływ na budowanie doświadczeń Pracownika i marki pracodawcy uczestnicząc w różnych projektach;

• rozumiesz, że czasem projektem jest wdrożenie HR-owego systemu informatycznego, nowego procesu albo narzędzia, a czasem zorganizowanie większej lub mniejszej imprezy, akcji charytatywnej lub lifting stołówki zakładowej;

• potrafisz koordynować wiele projektów równocześnie;

• wiesz jak wykorzystywać media społecznościowe w marketingu personalnym;

• bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office oraz obsługujesz przynajmniej jeden program graficzny;

• potrafisz komunikować się w języku angielskim lub niemieckim;

• masz wyższe wykształcenia kierunkowe (chętnie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią, socjologią) i / lub min. 2 letnie doświadczenie w pracy obszarze HR…

Zapraszamy do aplikacji!

To oferujemy

Pracując z nami:

• jesteś członkiem międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej;

• umowa o pracę? Oczywiście, że tak!

• masz realny wpływ na rozwój obszaru, za który odpowiadasz;

• możesz realizować potrzebę pomocy innym - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, w której pracownicy angażują się w inicjatywy charytatywne;

• otrzymasz pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach;

• korzystasz ze świadczeń w ramach ZFŚS;

• możesz dołączyć do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po roku zatrudnienia);

• staniesz się posiadaczem Karty Rabatowej Programu Lojalnościowego Nowej Pracy (https://nowapraca.info/karta-rabatowa/);

• możesz dołączyć do wspólnego aktywnego spędzania wolnego czasu - w JOST gramy w siatkówkę lub koszykówkę na wynajętej przez firmę sali gimnastycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

Jeśli potrzebujesz nowego wyzwania na okres 18 – 24 miesięcy oraz działasz zgodnie z mottem: „Co się nie da jak się da (pytanie tylko jak)” – gorąco zapraszamy do udziału w rekrutacji do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Dwa słowa o rozmowie rekrutacyjnej:

  • w czasie rozmowy zapytamy co skłoniło Cię do spotkania z nami i co jest dla Ciebie ważne w pracy;

  • poprosimy o opowiedzenie o Twoich konkretnych doświadczeniach w zadaniach na stanowisku, na które aplikujesz; jeśli możesz i zechcesz pokazać nam konkretne wyniki swojej dotychczasowej pracy – będzie na to w trakcie rozmowy czas;

  • zaprosimy Cię do konkretnego zadania, np. zapytamy Cię jak oceniasz nasz aktualny firmowy fanpage na FB albo zakładkę kariera i jaki mógłby być według Ciebie kierunek ich rozwoju albo poprosimy o przygotowanie pomysłu na wpis do firmowego intranetu albo plakatu informacyjnego;

  • więcej o standardowych tematach rozmowy przeczytasz tu: https://kariera.jost-polska.pl/pl/all-about-the-application.html.

Jeśli powyższe brzmi dla Ciebie interesująco – prześlij swoje CV:

  • za pomocą Facebooka;

  • poprzez naszą stronę internetową: https://kariera.jost-polska.pl/pl/;

  • za pomocą przycisku Aplikuj.