Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Śląska 2, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.

Śląska 2

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami

  • Obsługa Płatnika, systemów kartowo- płacowych

  • Sporządzanie raportów dla: GUS, Pfron, ZUS oraz innych zestawień danych kadrowo – płacowych

  • Analizowanie i weryfikowanie poprawności danych i dokumentów otrzymywanych od klientów wewnętrznych i pracowników (czas pracy, dane kadrowo - płacowe)

  • Odpowiedzialność za terminowy przepływ danych, informacji i dokumentów pomiędzy Spółką a zewnętrznym dostawcą usługi naliczania listy płac

  • Weryfikowanie listy płac otrzymanej od dostawcy zewnętrznego,

  • Obsługa spraw pracowniczych i administrowanie obszarem benefitów

  • Udział w projektach z obszaru miękkiego HR jak: rekrutacja, szkolenia, oceny pracownicze, zarządzenie talentami, badanie satysfakcji pracowników, komunikacja wewnętrzna

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów prawa z zakresu kadr i płac oraz dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych składników płacowych oraz zmian w przepisach wewnętrznych (Regulamin Pracy, Wynagradzania, ZFŚS)

  • Samodzielność w działaniu, proaktywna postawa i bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie we współpracy na różnych szczeblach organizacji

  • Umiejętność pracy w organizacji o rozproszonej strukturze organizacyjnej

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji, szkoleń, EB, czy zarządzania talentami

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach HR

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity

  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu Lantmannen. Należymy do czołówki międzynarodowych producentów pieczywa świeżego i mrożonego z przeznaczeniem do gastronomii i sprzedaży detalicznej. Na rynku polskim działamy od początku lat dziewięćdziesiątych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach produkcyjnych gdzie wypiekane są produkty takich marek jak Schulstad i Schulstad Bakery Solutions.

Przewiń do profilu firmy