Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

DRUKPOL.FLEXOO firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie pełnej dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych,

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym,

  • Prowadzenie akt osobowych, urlopów, zwolnień lekarskich,

  • Przygotowywanie informacji o zatrudnieniu do rozliczeń firmy w tym PFRON, GUS, sprawozdawczość,

  • Kontrola ważności orzeczeń lekarskich oraz przygotowywanie skierowań na badania wstępne, okresowe oraz kontrolne,

  • Przygotowywanie danych na potrzeby naliczania płac oraz naliczanie płac,

  • Ewidencja czasu pracy i jego rozliczanie,

  • Sporządzanie zaświadczeń z zakresu wynagrodzeń, w tym zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, ERP-7, Z-3,

  • Korespondencja z instytucjami publicznymi w tym prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków,

  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne,

  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla określonych stanowisk.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenia w pracy z programem Enova,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów rozliczeniowych do ZUS, US, GUS

  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),

  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, samodzielność, dokładność, terminowość, zaangażowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń w szybko rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

DRUKPOL.FLEXO

DRUKPOL.FLEXO to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, pełni entuzjazmu, kreatywni i z pasją do działania. Dzięki naszej sile i szerokiemu spojrzeniu, każdego dnia wspólnie kreujemy nową rzeczywistość w branży. Naszym największym potencjałem są ludzie, dlatego też poszukujemy wyjątkowych osób.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań zadrukowanych techniką flexo, w wersji mono i wielowarstwowej z tworzyw sztucznych i papieru.

Przewiń do profilu firmy