Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Nowy Sącz, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. należąca do międzynarodowego koncernu
    SGL GROUP THE CARBON COMPANY globalnego lidera w zakresie produkcji wyrobów z węgla i grafitu poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH
    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • Prowadzenie całości spraw związanych z rekrutacją i zatrudnianiem pracowników
    • Wprowadzanie i aktualizacja zapisów w programie kadrowo-płacowym
    • Prowadzenie oraz archiwizowanie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
    • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz personalnych
    • Realizowanie planów szkoleniowych oraz organizowanie spotkań informacyjno-instruktażowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe o profilu zarządzanie personelem, socjologia lub pokrewnym
    • Doświadczenie zawodowe - 2 lata pracy w dziale personalnym, APT lub firmie świadczącej usługi kadrowo-płacowe
    • Bardzo dobra znajomość regulacji z zakresu prawa pracy
    • Umiejętność organizacji pracy ze szczególnym uwzględnieniem właściwego ustalania priorytetów
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym B2
    • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych oraz programu Excel
    • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w nadgodzinach (sporadycznie)
    • Wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

    OFERUJEMY:

    • Pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowej firmie
    • Stabilne miejsce pracy z motywacyjnym wynagrodzeniem i możliwościami rozwoju
    • Wysokie standardy kultury organizacyjnej akcentujące zaangażowanie i innowacyjność

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
    do dnia 27.03.2018 roku za pomocą przycisku Aplikuj Teraz
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

    Prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

    bottom