Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Lidl Sp. z o.o. Sp.k.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Budowlana 2b, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Budowlana 2b

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów o pracę oraz innych dokumentów personalnych

  • Weryfikacja poprawności dokumentów wpływających do Działu Personalnego

  • Kontrola obiegu dokumentów

  • Obsługa programów do ewidencji dokumentów personalnych, rekrutacji oraz szkoleń

  • Koordynacja programów motywacyjnych i rozwojowych

  • Preselekcja kandydatów i prowadzenie wywiadów telefonicznych

  • Organizacja spotkań, przygotowywanie materiałów i zapewnienie zaplecza technicznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • Znajomość Prawa Pracy, wiedza kadrowo-płacowa

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy, skrupulatność, sumienność

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1/B2

  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.