Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

NORDZUCKER POLSKA S.A.

  • 5 Stycznia 54, Opalenica
    Opalenica, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

5 Stycznia 54

Opalenica

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie dla pracowników i kadry menedżerskiej w tematach personalnych,

  • sporządzanie dokumentów kadrowo-płacowych w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników i umów cywilno-prawnych,

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej w formie elektronicznej/ papierowej,

  • kontrola ewidencji czasu pracy, sporządzanie list płac, księgowanie list płac, przelewy wynagrodzeń i innych płatności HR, bieżąca aktualizacja danych w SAP HCM,

  • prowadzenie dokumentacji dot. benefitów pracowniczych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, tj.: ZUS, US, GUS i PFRON, m.in. w zakresie sprawozdawczości,

  • sporządzanie odpisu ZFŚS oraz administrowanie Funduszem,

  • zapewnienie zgodności procesów kadrowo-płacowych z wymogami prawnymi krajowymi i Grupy,

  • udział i wdrażanie projektów HR,

  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej ( np. plan i rejestr szkoleń) oraz współpraca z szkołami, uczelniami oraz udział w targach pracy,

  • przygotowywanie analiz, raportów i zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektów realizowanych w obszarze personalnym,

  • aktywny udział w procesie planowania budżetu wynagrodzeń i benefitów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane: prawo pracy i ubez. społ.; zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomiczne,

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,

  • praktyczna, szeroka znajomość przepisów prawa: pracy, podatkowego i ubezpieczeń społecznych,

  • biegła znajomość j. polskiego i języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • dobra znajomość SAP HCM, Płatnik, Excel,

  • umiejętność współpracy w grupie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, obowiązkowość, rzetelność,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, gotowość do przejmowania odpowiedzialności,

  • umiejętność syntezy i analityki danych oraz wnioskowania.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym koncernie przy różnorodnych i ciekawych projektach,

  • pracę w formie hybrydowej,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • szeroki wachlarz benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny, dofinansowanie do wczasów pod gruszą itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

Czekamy na Twoje zgłoszenie online – proszę zarejestruj się klikając przycisk "Aplikuj".

Nordzucker Polska S.A. jest częścią Grupy Nordzucker, będącej jednym z wiodących światowych producentów cukru. Asortyment produktów to między innymi: cukier biały, cukier surowy, cukier rafinowany, specjały i cukier płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę oraz bioetanol.

3800 naszych pracowników w całej Grupie w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych dba o zapewnienie doskonałych produktów i usług, które są podstawą naszego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy