Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

COLIAN

  • Zdrojowa 1, Opatówek (pow. kaliski)
    Opatówek (pow. kaliski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

COLIAN

Zdrojowa 1

Opatówek (pow. kaliski)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów HR

  • projektowanie i wdrażanie nowych procesów i narzędzi HR,

  • prowadzenie szkoleń i akcji komunikacyjnych,

  • wsparcie managerów w realizacji procesów personalnych, doradzanie w zakresie prawa pracy,

  • wspieranie procesu zarządzania zmianą,

  • wspieranie bezpośredniej komunikacji pomiędzy wszystkimi szczeblami zarządzania,

  • uczestnictwo w zespołach projektowych w ważnych projektach biznesowych,

  • identyfikacja i pomoc w rozwiązywaniu problemów pracowników,

  • wsparcie menedżerów w trudnych sytuacjach personalnych,

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biznesu.

  • udział w Targach Pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, socjologia, ZZL),

  • min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji produkcyjnej,

  • doświadczenie we współpracy z menedżerami z różnych poziomów organizacyjnych,

  • nastawienie na pracę z klientem wewnętrznym i szybkie reagowanie na sytuacje biznesowe,

  • bardzo dobra znajomość procesów HR (ocena pracownicza, adaptacja, rozwój talentów, Employer Branding,)

  • umiejętność prowadzenia akcji komunikacyjnych, szkoleń

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • duża samodzielność w działaniu i dobrej organizacji pracy,

  • gotowość do pracy w zmiennym, dynamicznym otoczeniu,

  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientem wew. i zew.

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2,

  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość Prawa Pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne