Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

International Automotive Components Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk

  • Prowadzenie i współtworzenie działań z zakresu wizerunku pracodawcy

  • Wdrażanie nowych pracowników do firmy, wsparcie procesu adaptacji

  • Administracja kadrowa (obsługa procesów zatrudniania, prowadzenie akt personalnych oraz innych dokumentów związanych z trwaniem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy); ewidencja danych kadrowych, nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, etc.

  • Przygotowywanie danych do listy płac

  • Bieżąca obsługa pracowników

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów, analiz

  • Udział w innych projektach i inicjatywach HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru „miękkiego HR” (rekrutacja, rozwój pracowników, employer branding, etc.)

  • Znajomość prawa pracy i realizacji zadań z zakresu administracji personalnej

  • Doświadczenie w pracy z Klientem wewnętrznym

  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz budowania relacji

  • Nastawienie na generowanie rozwiązań, zaangażowane i zorientowane na rozwijanie wiedzy i umiejętności

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków)

  • Możliwość rozwoju, współuczestniczenie w realizacji ciekawych projektów i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu

  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie

International Automotive Components Polska Sp. z o.o.

International Automotive Components (IAC) jest wiodącym, globalnym dostawcą elementów wyposażenia dla czołowych producentów samochodów osobowych.

IAC wytwarza elementy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne takie jak: deski rozdzielcze, konsole, panele drzwiowe, podsufitki, etc.

W 2014 roku sprzedaż firmy wyniosła 5.9 miliarda dolarów a w 2016 roku 4.9 miliarda dolarów.

IAC Group posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych w 19 krajach oraz około 20 centrów projektowych, technicznych i handlowych.

IAC na całym świecie zatrudnia ponad 24 tysiące pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV poprzez kliknięcie przycisku “Aplikuj”.