Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

Hormann Legnica Sp. z o.o.O firmie

  • Osła (pow. bolesławiecki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz rampy przeładunkowe przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości.

Zakład produkcyjny firmy Hörmann z siedzibą w Osłej gm. Gromadka poszukuje osoby na stanowisko: specjalista ds. personalnych

Zadania:

  • wprowadzanie danych związanych z zatrudnieniem, przeszeregowaniem, zwolnieniem pracowników do systemu SAP,
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników oraz członków ich rodzin do ZUS,
  • przygotowywanie umów o pracę,
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Spółki,
  • wprowadzanie wniosków urlopowych oraz innych nieobecności pracowników do systemu  SAP,
  • wystawianie umów zleceń dla zleceniobiorców,
  • wystawianie świadectw pracy dla pracowników zwolnionych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe /mile widziane kierunkowe/,
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku referenta/ specjalisty ds. kadr /mile widziane doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń/,
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie prawa pracy, ZUS, Pdof,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office,
  • mile widziana znajomość systemu SAP HR,
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność oraz rzetelność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiety medyczne, świadczenia z ZFŚS,
  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne