Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

Precizo Sp. z o.o.

  • Otolińska 25, Płock
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Otolińska 25

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów rekrutacji i selekcji

  • Wsparcie organizacji szkoleń zawodowych i procesów rozwoju pracowników

  • Wdrażanie i monitorowanie systemów motywacyjnych

  • Przygotowywanie umów i aneksów

  • Zakładanie i prowadzenie dokumentacji pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość programu MS Excel

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, asertywność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, istniejącą na rynku od ponad 30 lat

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,

  • Pracę w dynamicznym i otwartym zespole

  • Szkolenia podnoszące kompetencje twarde i miękkie

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Precizo Sp. z o.o jest uznanym producentem detali precyzyjnych najwyższej jakości. Firma zatrudnia ponad 350 wykwalikowanych fachowców. Specjalizuje się w dostarczaniu części i podzespołów na pierwszy montaż dla przemysłu rolniczego, maszynowego i budowlanego.

Przewiń do profilu firmy