Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

HRK S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku:

  • administracja kadrowa w pełnym zakresie,
  • organizacja świadczeń pracowniczych,
  • kontrola terminów,
  • dbałość o właściwy obieg dokumentów oraz ich archiwizację,
  • sporządzanie zestawień i raportów.

Wymagania na stanowisku:

  • doświadczenie w pracy w dziale personalnym,
  • biegła znajomość przepisów prawa pracy,
  • umiejętność redakcji tekstów i sporządzania zestawień w programie Excel,
  • umiejętność obsługi komputera (program Płatnik, programy płacowo-kadrowe, Word, Excel),
  • rzetelność, skrupulatność i terminowość,
  • umiejętności organizacyjne oraz współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

Ogłoszenie archiwalne