Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

Malta-Decor Sp. z o.o.O firmie

  • Wołkowyska 32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Malta-Decor Sp. z o.o.

Wołkowyska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy);

  • Obsługa kadrowa pracowników;

  • Udział w procesach rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i administracyjne;

  • Legalizacja pobytu cudzoziemców

  • Monitorowanie badań i organizacja szkoleń;

  • Współpraca z zewnętrznym działem płac;

  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale personalnym na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne;

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe;

  • Znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych;

  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w procedurach zatrudniania cudzoziemców;

  • Znajomość pakietu MS Office; mile widziana znajomość programu TETA;

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;

  • Dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bez okresu próbnego);

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji (ponad 50% naszych Pracowników pracuje u nas dłużej niż 10 lat);

  • Lokalizację w centrum Rataj (łatwy dojazd transportem MPK);

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Odpowiednie narzędzia pracy;

  • Udział w akcjach promujących ekologię.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy