Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

28 Czerwca 1956 r. 406

Poznań

Twój zakres obowiązków

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. personalnych będzie podlegać bezpośrednio pod HRBP i odpowiadać za trzy obszary:

1. Nadzór nad obszarem rekrutacji:

- prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

- preselekcja Kandydatów

- wywiady telefoniczne

- określenie wymagań stanowiskowych

- profilowanie kandydatów

- kreowanie treści ogłoszeń

- odpowiedzialność za kontakt z portalami rekrutacyjnymi

- nadzór nad publikacją ogłoszeń

- nadzór nad efektywnością procesów rekrutacyjnych i rekomendacją usprawnień (praca z treścią ogłoszeń, kategoryzacją, wycena stanowisk, kwestionariusze)

raporty

2. Wsparcie w obszarze polityki personalnej:

- bezpośrednia podległość pod HRBP

- udział w projektach powiązanych z tworzeniem polityki personalnej firmy

- udział w budowaniu employer branding

- wsparcie w zakresie organizacji szkoleń

- dbałość i rozwój komunikacji wewnątrz organizacji

- tworzenie oraz implementacja inicjatyw zwiększających well being pracowników

3. Wsparcie w obszarze kadr:

- koordynacja procesu zatrudnienia pracownika

- odpowiedzialność za efektywne wprowadzenie pracownika na stanowisko pracy

- onboarding pracownika

Podział czasu pracy
55%

Czynności rekruracyjne

40%

Inicjatywy personalne do wew organizacji

5%

Twardy HR

Nasze wymagania

  • bezwzględnie - pasja do HR :)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • wiedza z zakresu technik rekrutacyjnych

  • przynajmniej roczne doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu procesem pozyskiwania Kandydatów

  • proaktywna postawa i potrzeba sprawczości

Mile widziane

nieszablonowe myślenie, kreatywność, skłonności do myślenia "out of the box", chęć wychodzenia z inicjatywą, praktyka/teoria w ocenach pracowniczych, bakcyl do lekkiego pisania, zainteresowania w kierunku EB, dążenie do ciągłego udoskonalania/ulepszania/poprawy i wyciskania cytrynki do końca ;)

We want you for us!

To oferujemy

  • pracę w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii

  • wysoce samodzielne stanowisko

  • możliwość dużej decyzyjności i wdrażania kreowanych przez siebie strategii

  • silny wpływ na wizję i kierunki rozwoju

  • ścieżkę rozwoju i awansu

  • szeroki obszar działania wymagający rozwoju kompetencji twardego i miękkiego HR

  • zróżnicowany zakres projektów

  • współpraca w obszarze rekrutacji z różnorodnymi działami zapewniająca szeroki rozwój kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • praca w trybie zdaniowym

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 28 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Przewiń do profilu firmy

To stanowisko dla osoby:

  • potrzebującej wysoce samodzielnego stanowiska

  • motywowanej możliwością wdrażania swoich usprawnień i rozwiązań

  • nastawionej na ciągły rozwój

  • wykazującej ponadprzeciętną inicjatywę

  • skoncentrowanej na zagadnieniach HR

  • ukierunkowanej na rozwój relacji

  • podążającej za trendami HR

  • kreatywnej i elokwentnej

Jeżeli jesteś osobą nienasyconą możliwościami działań w obszarze HR i potrzebujesz stanowiska, które da Ci przestrzeń do działania i wdrożeń zgodnie z filozofią ciągłego doskonalenia - zapraszamy do nas :)