Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

INERON sp. z o.o.

Naramowicka 76

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kompleksową realizację procesów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego szczebla, zgodnie z wewnętrznymi procedurami i przepisami (prowadzenie selekcji kandydatów, wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych, opracowywanie dokumentacji rekrutacyjnej, rekomendacji, bieżący kontakt z kandydatami, udzielanie informacji zwrotnej kandydatom;

  • aktywny headhunting;

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów;

  • współpracę z agencjami doradztwa personalnego, szkołami wyższymi i średnimi w zakresie planowanych rekrutacji;

  • aktywny udział w tworzeniu dobrego klimatu pracy;

  • realizacja polityki personalnej i rozwój narzędzi HR (takich jak ocena i rozwój pracowników, systemy motywacyjne) zgodnie ze standardami firmy;

  • prowadzenie procesu pre/onboardingu/pro, offboardingu;

  • udział w planowaniu oraz organizacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych pracowników;

  • wsparcie kadry menadżerskiej w aspektach personalnych;

  • koordynowanie udziału w zewnętrznych wydarzeniach, takich jak targi pracy, konferencje, itp.;

  • udział w projektach Employer Brandingowych;

  • aktywne prowadzenie polityki EB zgodnie z założeniami firmy w social-mediach;

  • wspieranie i wdrażanie strategii HR, jak również zmian organizacyjnych w firmie;

  • partnerstwo i współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w wewnętrznych strukturach HR lub APT;

  • znajomość procesów i narzędzi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi;

  • praktyczną znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz narzędzi sourcingu;

  • znajomość przepisów KP;

  • wykształcenie wyższe; mile widziane kierunkowe (ZZL);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz systemów informatycznych wspierających HR (ATS);

  • doskonałą organizacje pracy własnej i koordynowania kilku projektów jednocześnie;

  • ambicję i poczucie odpowiedzialności.;

  • proaktywną postawę;

  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu relacji;

  • umiejętność słuchania i obserwacji;

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • realny wpływ na kształtowanie polityki personalnej w firmie;

  • samodzielność w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji;

  • bezpośrednia współpraca z Zarządem;

  • pakiet multisport;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • budżet na podnoszenie kwalifikacji;

  • owocowo-warzywne wtorki;

  • wspólne integracje codzienne i okazjonalne;

  • fantastyczną atmosferę w młodym i zgranym, zespole;

  • współpracę z ekspertami w swoim fachu

O nas

INERON sp. z o.o to firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii, która działa na terenie całego kraju, realizuje kompleksowo projekty – od prostych instalacji fotowoltaicznych po rozbudowane konfiguracje z magazynami energii, pompami ciepła, rekuperacją i ładowarkami samochodowymi włącznie. Zawsze zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

Wierzymy w przyszłość nowych technologii i pragniemy wdrażać energię odnawialną w każdą dziedzinę życia, najsprawniej jak to możliwe. Zwracamy uwagę na potrzeby naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by optymalnie wycenić koszty i zapewnić doskonałą realizację oraz długotrwałą satysfakcję.

Otaczamy się profesjonalistami, z których pomocą nieustannie się rozwijamy. Naszym celem i główną misją jest zapewnienie godnego życia z naturą oraz dokonanie zmiany, która będzie kluczowa dla nas i przyszłych pokoleń.

Zapraszam do śledzenia naszego fanpage , nasze życie od kuchni na :

FB: https://www.facebook.com/inerongreenteam

IG: https://www.instagram.com/ineronteam/