Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

HR Consulting

5 1008 400 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań należeć będzie bieżąca rekrutacja pracowników i budowanie bazy kandydatów do pracy

  • Zajmiesz się samodzielnym tworzeniem i publikowaniem ogłoszeń z ofertami pracy oraz budowaniem pozytywnego wizerunku firmy na rynku pracy

  • Do Twoich obowiązków należeć również będzie przygotowywanie/kompletowanie teczek osobowych i przekazywanie ich do działu kadr

  • Monitorowanie rynku pracy i trendów w zakresie źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Zarządzanie grafikami pracy tworzonymi dla pracowników

  • Ważny jest również kontakt z Klientem i budowanie dobrych relacji

Nasze wymagania

  • Idealnie byłoby gdybyś posiadał minimum 1 rok doświadczenia w rekrutacji pracowników

  • Docenimy Twoją samodzielność w działaniu i kreatywność w docieraniu do potencjalnych kandydatów

  • Dobrze, gdybyś potrafił poruszać się w obszarze mediów społecznościowych

  • Liczy się dla nas Twoja gotowość do rozwoju i uczenia się

  • Ważne abyś posiadał umiejętności interpersonalne, będą przydatne w nawiązywaniu relacji zewnętrznych oraz współpracy wewnątrz firmy

  • Niezbędna będzie dobra organizacja pracy

  • Miłym dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień kadrowych ale nie martw się, jeżeli nie posiadasz doświadczenia w tym zakresie, przeszkolimy Cię

  • Zależy nam na dobrej znajomości obsługi komputera

  • Niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka polskiego

To oferujemy

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

  • Wysoką premię

  • Długofalową współpracę z możliwością zwiększania zakresu obowiązków

  • Samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Wsparcie doświadczonych konsultantów w zakresie rekrutacji i działań operacyjnych

  • Pracę przy ciekawych projektach z największymi firmami z Poznania i okolic

  • Przyjazną atmosferę w pracy – mamy w tym obszarze 20 letnie doświadczenie

  • Indywidualne i otwarte podejście do pracownika ze strony zarządu firmy

  • Standardowe (premie, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe) oraz niestandardowe dodatki motywacyjne – tu jesteśmy również kreatywni

  • Będziesz pracował stacjonarnie w centrum Poznania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • fantastyczna rodzinna atmosfera

  • kolorowe piątki

HR Consulting Sp. z o.o. specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników produkcyjnych oraz magazynowych i od roku 2003 jest w czołówce Doradztw Personalnych i Agencji Pracy Tymczasowej. Nasze motto brzmi: "Jesteśmy Agentem Twojej Pracy". Obecnie w związku z rozwojem centrali w Poznaniu do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy