Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Exide Technologies i jednym z najbardziej liczących się zakładów produkcyjnych w grupie Exide w Europie.

    W Poznaniu produkujemy najwyższej jakości akumulatory Centra i Exide dla renomowanych producentów samochodów.

    Dzięki innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy. W związku ze zrealizowanymi inwestycjami szukamy osób, które chcą w naszej firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę na stanowisku:
    Nr ref. HR/10/2017

    Ofertę kierujemy do osób:

    • Posiadających co najmniej roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji i administracji kadrowej
    • Posiadających wiedzę praktyczną z zakresu prawa pracy
    • Posiadających umiejętności komunikacyjne i pracy z ludźmi
    • Samodzielnych i odpowiedzialnych za powierzone zadania
    • Z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2+)

    Zadania:

    • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji (pozyskiwanie kandydatów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych)
    • Kompleksowe prowadzenie administracji kadrowej wybranej grupy pracowników
    • Współpraca z międzynarodowymi jednostkami organizacji (kontakt i raportowanie w j. angielskim)

    Oferujemy:

    • Dużą samodzielność i ciekawe projekty HR
    • Przyjazną atmosferę i partnerskie relacje
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę u naszego partnera – w firmie zewnętrznej
    • Regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • Rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
    Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" teraz na dole ogłoszenia lub na adres:

    Exide Technologies S.A.
    Dział ZZL
    ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań

    EXIDE..... makes job exciting

    Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)