Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz z obszaru HR,

  • monitorowanie kluczowych wskaźników HR,

  • przygotowywanie zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • tworzenie i rozwijanie narzędzi wspomagających raportowanie i analizę danych,

  • udział w budżetowaniu, prognozowaniu i kontrolowaniu kosztów wynagrodzeń,

  • sprawozdawczość w zakresie HR na potrzeby instytucji zewnętrznych,

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w celu analizy oczekiwań i zdefiniowania wymagań dotyczących obszaru rozliczeń i raportowania HR,

  • administracja personalna: m.in. prowadzenie dokumentacji kadrowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem, cyklem zatrudnienia oraz rozwiązaniem umów o pracę.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. personalnych min. 5 lat, mile widziane w zakładach produkcyjnych

  • zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności MS Excel – warunek konieczny

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • znajomość metod analiz danych oraz wiedza w zakresie kontrolingu personalnego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość obsługi systemów kadrowo – płacowych, mile widziana TETA HR

  • znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2 - warunek konieczny

  • praktyczna znajomość procesów HR-owych oraz prawa pracy – warunek konieczny

  • umiejętność nadawania priorytetów, systematyczność, dokładność

To oferujemy

  • odpowiedzialną i samodzielną pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • pracę w zgranym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • premia świąteczna

  • karta Multisport Benefit dofinansowana dla pracownika

  • benefity w systemie kafeteryjnym

  • preferencyjna oferta ubezpieczenia medycznego