Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. personalnych

  • Jasin (pow. poznański), Poznań, Swarzędz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem na rynku produkcji okuć meblowych.

    W naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza zatrudniamy ponad 400 osób, które pracują nad dostarczaniem klientom produktów najwyższej jakości. Samodzielność, zaangażowanie i poczucie bezpieczeństwa są dla nas szczególnie ważne. Każdy ma prawo popełnić błąd, każdy projekt może się nie udać. Wyciągamy wnioski i wspólnie szukamy rozwiązań, nie winnych. W ten sposób zachowujemy motywację, zapał i ciekawość badacza.

    Chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu?

    Obecnie poszukujemy:

    Specjalisty ds. personalnych
    Miejsce pracy: Jasin k/Swarzędza

    Jakie są zadania na tym stanowisku?

    • Przygotowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych
    • Prowadzenie i wspieranie działań rozwojowych w organizacji
    • Bieżąca współpraca ze Spółką Matką w Austrii przy implementacji nowych narzędzi HR
    • Współodpowiedzialność za komunikację wewnętrzną
    • Prowadzenie lub udział w projektach firmowych
    • Współorganizacja wydarzeń firmowych

    Szukamy osoby, która:

    • Posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej min. 3 lata
    • Posiada doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, tworzeniu modeli kompetencyjnych
    • Współpracowała z kadrą menadżerską wyższego i średniego szczebla
    • Prowadziła projekty
    • Posiada wykształcenie kierunkowe (Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia)
    • Bardzo dobrze zna język angielski i/lub język niemiecki
    • Jest pozytywnie nastawiona, ciekawa ludzi i proaktywna

    Co oferujemy:

    Wyjątkową kulturę organizacyjną, opartą na dążeniu do długoterminowej współpracy oraz bezpośrednich relacjach, a dodatkowo:

    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
    • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
    • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych
    • Ubezpieczenia grupowe

    Zainteresowanych prosimy o składanie ofert zawierających CV i list motywacyjny za pomocą formularza online lub drogą mailową za pomocą przycisku Aplikuj

    lub bezpośrednio na adres mailowy
    izabela.lipiec@blum.com

    Prosimy o umieszczanie w temacie maila dopisku Specjalista ds. Personalnych.

    Więcej informacji na temat stanowiska:
    Izabela Lipiec - Wojciechowska tel. 61 895 1986

    Pamiętaj o załączeniu klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."