Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Radonice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:

    • Zapewnienie i terminowość obsługi pracowników w zakresie administracji personalnej, spraw płacowych oraz spraw administracyjnych
    • Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
    • Zakładanie i aktualizacja akt osobowych  pracownika
    • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę
    • Rozliczanie zajęć wynagrodzeń (zajęcia komornicze, tytuły wykonawcze, pożyczki)
    • Zgłaszanie pracowników i członków rodzin do ZUS
    • Obsługa systemu kadrowego oraz programu Płatnik
    • Wdrażanie i przestrzeganie powszechnych oraz wewnętrznych przepisów prawa pracy oraz procedur HR obowiązujących w firmie
    • Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
    • Udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom z  zakresu podstawowych zagadnień prawa pracy i naliczanych świadczeń

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie min. średnim (wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane)
    • Minimum 3 letnie doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową pracowników
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych (PDOF) oraz dokumentacji kadrowej
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na współpracę
    • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office)
    • Mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych (Symfonia, Płatnik)
    • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i chęć ciągłego samokształcenia się

    Możesz liczyć na:

    • Praca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • Stabilność zatrudnienia
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków
    • Niezbędne szkolenia
    • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego  siebie i członków rodziny
    • Kartę Multisport współfinansowana przez firmę
    • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
    • Dobrą atmosferę pracy