Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych - Rekruter

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych, głównie w obszarze IT, na co składa się m.in.: redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, direct search, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, administrowanie bazą kandydatów,

  • ścisła współpraca z managerami i team leaderami w zakresie realizacji planów zatrudnieniowych,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez wsparcie działań employer brandingowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizacji programów stażowych oraz agencjami doradztwa personalnego, wspierającymi wybrane projekty rekrutacyjne,

  • sporządzanie raportów rekrutacyjnych na potrzeby lokalnego zarządu oraz niemieckiej centrali firmy,

  • udział w pozostałych projektach realizowanych przez zespół HR.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych,

  • umiejętność aktywnego pozyskiwania kandydatów różnymi kanałami,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • wysokie kompetencje interpersonalne, pozwalające na efektywną współpracę z kadrą zarządzającą,

  • samodzielność w działaniu, sumienność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w międzynarodowej firmie z branży IT i wykorzystywania w praktyce języka angielskiego

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko otwarte na opinie i pomysły

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland to lider rynku usług SAP w Polsce. Jesteśmy częścią Grupy SNP – wiodącego światowego dostawcy rozwiązań do transformacji środowisk SAP, z centralą w Niemczech. Od 1995 roku (do 2017 – jako BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP.

Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zatrudniamy ponad 400 osób, m.in. konsultantów, programistów, kierowników projektów, ekspertów IT i specjalistów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy