Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych (Relacje Pracownicze)

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

6 8009 200 brutto / mies.
  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na w/w stanowisku współpracuje i wspiera osoby zarządzające wybranym obszarem produkcyjnym w zakresie głównych procesów HR (rozwój przełożonych, oceny pracownicze, budowanie zaangażowania i motywowania pracowników, dbanie o integrację i dobre relacje w zespole oraz rozwiazywania problemów pracowniczych) a także zapewnia efektywne funkcjonowanie oraz rozwój istniejących w firmie systemów w zakresie komunikacji wewnętrznej oraz organizacji wydarzeń dla pracowników.

  • Zapewnia niezbędne wsparcie dla wybranego działu produkcji w zakresie rozwiązywania spraw pracowniczych, współpracuje z bezpośrednio z przełożonymi i managerem produkcji.

  • Wspiera tworzenie planów rozwojowych dla nowo promowanych liderów oraz regularnie uczestniczy w ocenie ich postępów.

  • Wspiera Managera/Kierownika obszaru w koordynacji procesu oceny rocznej pracowników oraz w podejmowaniu indywidualnych działań rozwojowych uzgodnionych w ramach procesu oceny.

  • Koordynuje oraz rozwija programy ukierunkowane na wzmacnianie motywacji pracowników, atmosfery pracy oraz integracji w zespole.

  • Uczestniczy w procesie Badanie Opinii Pracowników od etapu komunikacji i organizacji poprzez analizę wyników do proponowanie i wdrażania działań zaradczych na poziomie ogólnofirmowym oraz koordynacje działań lokalnych.

  • Monitoruje główne wskaźniki KPI z zakresu HR, przygotowuje wymagane raporty / zestawienia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (HRM, Psychologia, Socjologia).

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w różnych obszarach zarządzania personelem.

  • Praktyczne doświadczenie w budowaniu / prowadzeniu i rozwijaniu systemów komunikacji wewnętrznej w firmie.

  • Wiedza w zakresie systemów zarządzania zasobami ludzkimi (w szczególności budowanie zaangażowania i motywowanie pracowników).

  • Doświadczenie w organizacji eventów pracowniczych.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1).

  • Biegłość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu Prawa Pracy.

  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych, komunikacji i współpracy z innymi.

  • Umiejętność analizy danych oraz wyciągania logicznych wniosków.

  • Sumienność w realizacji zadań, dobra organizacja i planowanie pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wałbrzycha.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Wysoką kulturę organizacyjną opartą na pracy zespołowej i szacunku.

  • Szeroki pakiet socjalny (bezpłatna opieka medyczna, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, karta Multisport, dostęp do dofinansowanej stołówki, nieograniczony dostęp do hali sportowej, siłowni i sauny japońskiej).

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz pracować w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie?

Bądź częścią czegoś wielkiego. Obierz właściwy kierunek i dołącz do naszego zespołu!

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj" umieszczonego w prawej górnej części ogłoszenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

www.toyotapl.com – strona internetowa polskich fabryk Toyoty

www.kierunektoyota.pl - strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom

Toyota - fabryka w Wałbrzychu – nasz fanpage na Facebooku