Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

PF Logo Express Sp. z o.o.O firmie

PF Logo Express Sp. z o.o.

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych (blue and white collar workers)

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu umiejętności komunikacyjnych oraz przywództwa sytuacyjnego (leadership)

  • uczestniczenie w projektach z zakresu HR oraz rozwój narzędzi związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi (m.in. oceny pracownicze, exit interviews, onboarding)

  • rozwój kompetencji menedżerskich kadry kierowniczej

  • wsparcie dla osób zarządzających w obszarze relacji pracowniczych

  • inne działania z obszaru HR (np. employer branding)

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów z zakresu HR, mile widziane w dużej firmie produkcyjnej

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • umiejętność tworzenia programów szkoleniowych oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników

  • wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, ZZL lub inne o profilu adekwatnym do stanowiska)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz obsługi komputera (MS Office)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

  • nastawienie na realizację celów biznesowych oraz współpracę z osobami na różnych szczeblach w organizacji

  • otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie w powierzone projekty

  • chęć do poszukiwania rozwiązań oraz dzielenia się wiedzą w ramach dobrej współpracy zespołowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie w branży poligraficznej

  • atmosferę pracy zespołowej oraz możliwość uczestniczenia w rozwojowych zadaniach

  • świadczenia dodatkowe (np. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie dojazdów do pracy)

  • bezpłatny parking przed firmą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • świętowanie wspólnych sukcesów

PF Logo Express to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się dekorowaniem szerokiej gamy produktów promocyjnych. Nasza siedziba znajduje się w nowoczesnym parku logistyczno-produkcyjnym w Robakowie k. Gądek. Wyjątkowa atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu, a także nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie to wartości, na które stawiamy w naszym zespole.

Przewiń do profilu firmy