Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

AbouTalent

  • Robakowo (pow. poznański)

    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z biurem rachunkowym przy realizacji procesów kadrowo-płacowych - docelowo, przejęcie całego zakresu spraw pracowniczych (kadry i płace)

  • zarządzanie ewidencjami czasu pracy oraz nadzór nad ich rozliczaniem

  • współpraca z Działem Projektów w zakresie dokumentacji kadrowo-płacowej na potrzeby rozliczeń projektów dofinansowanych z funduszy publicznych

  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań wymaganych przepisami prawa pracy

  • optymalizacja i doskonalenie procesów kadrowo-płacowych

  • zarządzanie systemem benefitów pracowniczych

  • bieżące wsparcie działań w obszarze miękkiego HR

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie związane z pracą w Dziale Personalnym (kadry i płace)

  • wiedza, umiejętności i doświadczenie umożliwiające samodzielne przygotowywanie list wynagrodzeń oraz prowadzenie spraw pracowniczych

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, wskazana dobra znajomość obsługi MS Excel oraz systemów kadrowo-płacowych - mile widziana znajomość systemu Comarch ERP Optima

  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność w realizacji obowiązków

  • proaktywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • otwartość na zmiany, współpracę w zespole i skuteczne rozwiązywanie problemów

  • prawo jazdy: kat. B

To oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną rolę w innowacyjnej firmie

  • świetną atmosferę pracy w zaangażowanym, profesjonalnym i pełnym pasji zespole

  • realne możliwości szybkiego rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bezpłatny catering

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • bezpłatne posiłki

AbouTalent

Rekrutujemy dla dostawcy alternatywnego białka wytwarzanego poprzez innowacyjną, autorską technologię przemysłowej hodowli owadów. Wytwarzane produkty kierowane są głównie na rynek karm dla zwierząt domowych oraz pasz dla hodowli ryb, a także zwierząt gospodarskich i ogrodnictwa.

Przewiń do profilu firmy