Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

GP People Sp. z o.o.O firmie

5 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie na poziomie ok 5 000 brutto
  • pracę w stałych godzinach 8-16:30
  • pakiet dodatkowych benefitów w postaci: karty benefit, ubezpieczenia grupowego, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • dużą samodzielność na stanowisku oraz wpływ na postać polityki kadrowej
  • dynamiczną pracę oraz zróżnicowany zakres zadań

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • przygotowywanie dokumentów kadrowych związanych z administracją zatrudnienia pracowników
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • współudział w opracowywaniu procedur wewnętrznych związanych z polityką personalną, w tym dot. zasad przyjmowania i zwalniania oraz systemu ocen pracowniczych
  • nadzór i koordynacja spraw związanych z ubezpieczeniem grupowym pracowników, zakładowym funduszem świadczeń socjalnych oraz współpraca z zewnętrznym biurem finansowym w zakresie PPK
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie pracowników tymczasowych
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu projektów z zakresu HR
  • wsparcie kadry zarządzającej
  • tworzenie raportów na potrzeby spółki

  • posiadasz min 2-letnie doświadczenie w obszarze z zakresu kadr i prawa pracy (mile widziane doświadczenie w spółce zatrudniającej pow. 150 osób)
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe: kadry, zarządzanie zasobami ludzkimi, pokrewne
  • odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy i pracujesz wielozadaniowo
  • jesteś komunikatywny i nastawiony na pracę z ludźmi
  • dobrze organizujesz się pod presją czasu, a w pracy stawiasz na samodzielność
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • mile widzianym elementem będzie znajomość programów ERP oraz programów kadrowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy